top of page
43526417_2122505604438394_3804851690042032128_n.jpg

ENERGETYCZNY POKAZ GRY NA BĘBNACH I TAŃCA AFRYKAŃSKIEGO

ENERGETYCZNY POKAZ GRY NA BĘBNACH I TAŃCA AFRYKAŃSKIEGO

Potrzebujesz mocnego uderzenia na twoje wydarzenie ? Chcesz rozgrzać publiczność, podnieść atmosferę?

Przypraw swój event energetycznym pokazem gry na bębnach i tańca afrykańskiego. Moribaya oferuje pokazy gry na bębnach przeplecione tańcem w kolorowych strojach. afrykańskich. Współpracujemy ze znakomitymi tancerzami afrykańskimi. A nasi bębniarze to prawdziwy dynamit.

Oferujemy również  pokazy FIRE SHOW do muzyki bebnów na żywo a także POKAZY TAŃCA LED w baśniowych strojach  w stylu "Burning Man"

 DRUMTEAM BUILDING

DRUMTeam Building, czyli integracja zespołu pracowniczego w rytmie bębnów. Oferujemy specjalne, autorskie warsztaty bębniarskie, które mogą stanowić atrakcję na wyjeździe integracyjnym, konferencji, gali czy innym wydarzeniu z życia firmy. W oparciu o kilkuletnie doświadczenie przygotowaliśmy znakomity autorski program warsztatów bębniarskich oraz warsztatów tańca afrykańskiego.

IMG_20220423_160004_edited.jpg

WARSZTATY GRY NA BĘBNACH

Bębny niczym magnez, gdziekolwiek się nie pojawią, zawsze przyciągają tłumy osób, które chcą spróbować swoich sił. Zauważywszy tę prawidłowość postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty warsztaty gry na bębnach dla grup zorganizowanych. Warsztaty rozpoczynają się od prostej zabawy z rytmem, następnie pokazujemy podstawy techniki oraz uczymy prostych, łatwo przyswajalnych, a jednocześnie atrakcyjnych rytmów. Warsztaty wieńczy wspólne wykonanie krótkiej aranżacji. Warsztaty bębniarskie są przeprowadzane w jednym pomieszczeniu lub przestrzeni otwartej. Dysponujemy ilością instrumentów na grupy do 50 osób.

CO DAJĄ NASZE WARSZTATY

Radość z tworzenia muzyki

Każdy, bez względu na umiejętności

i doświadczenie muzyczne, może wziąć udział w warsztatach i czerpać radość

z obcowania z rytmem i tworzenia muzyki. Warsztaty zostały opracowane w taki sposób by osoby, które pierwszy raz w życiu mają kontakt z instrumentami i tańcem, mogły poczuć, że czegoś się nauczyły i udało im się coś stworzyć. Twórcze doświadczenia zwiększają wiarę w siebie i podnoszą morale grupy.

Nauka współpracy 

Na naszych warsztatach uczestnicy uczą się pracy we wspólnym zespole muzycznym. Wymaga to od nich wzajemnego słuchania się, zgrania i dopasowywania do pozostałej części grupy. Tu każdy uczestnik jest tak samo ważny. Wszyscy grają razem, w jednym rytmie, tworząc niepowtarzalne dzieło muzyczne. Celem warsztatów jest poprawne wykonanie wspólnego utworu. Dokonać tego może tylko w pełni współpracujący team.

Pogłębienie relacji

wewnątrz zespołu i rozwiązywanie konfliktów

Nasze warsztaty to przede wszystkim wspólna zabawa w oderwaniu od codziennych spraw firmy. To wspaniała okazja do bliższego poznania się i zintegrowania grupy. Zaciśnięte więzi, procentują we wspólnej pracy

Uczestnictwo w rytmicznym zespole skutecznie eliminuje niszczycielskiego ducha konkurencji i skrajnego indywidualizmu. Przy wspólnej grze znikają wcześniejsze napięcia i nieporozumienia, żeby to zrozumieć trzeba tego doświadczyć.

Relaks i odstresowanie

Body Percussion, gra na bębnach

i taniec afrykański to formy aktywnej medytacji skutecznie uwalniającej

od stresu. Aktywności te pozwalają

na rozładowanie nagromadzonych frustracji i oczyszczenie z negatywnych emocji. Wyzwalają uwięzioną i tłumioną energię twórczą. Pozwalają doświadczać autentycznej radości, wolności

i afirmacji życia.

BĘBNY I TANIEC

Oferujemy warsztat gry na bębnach połączony z warsztatem tańca afrykańskiego. Scenariusz warsztatu przewiduje podział grupy na dwa podzespoły. Jeden zespół uczy się prostej aranżacji granej na bębnach i instrumentach perkusyjnych. W tym samym czasie drugi zespół uczy się układu tanecznego, który został wcześniej przygotowany i dopasowany do aranżacji na bębnach. Po nauczeniu się przez oba zespoły gry i tańca następuje finał warsztatów czyli wspólne wykonanie utworu. Realizacja wymaga dwóch pomieszczeń lub dwóch oddzielonych od siebie przestrzeni. Czas trwania warsztatu  40- 60 min.

TANIEC AFRYKAŃSKI

Oferujemy również animację, pokaz lub pełnowymiarowy warsztat tańca afrykańskiego z akompaniamentem instrumentów na żywo. Taniec afrykański to bardzo żywiołowa i naturalna forma ruchu. Wiele kroków w tym tańcu narodziło się z naśladowania czynności życia codziennego, lub chęci podkreślenia walorów i cech płci tańczącej, takich jak siła mężczyzn, zwinność, szybkość i skoczność młodych dziewczynek, seksapil i delikatność młodych kobiet, czy też dostojność i elegancję kobiet starszych. Nauka tego tańca to także nauka folkloru i rytmów afrykańskich. Energia i radość płynąca z nieskrępowanych ruchów tańczonych w takt transowej muzyki bębnów sprawiła, że taniec ten staje się coraz popularniejszy w Europie jak i na całym świecie. Od kilkunastu lat tańczą go, nie tylko rdzenni mieszkańcy Afryki, ale także ludzie wszelkiego pochodzenia chcący dotrzeć do źródeł tańców współczesnych.

warsztat tańca 7_edited.jpg
bottom of page